środa, 29 sierpnia 2018

TEN TELEFON

Dziś około 13:30 zadzwonił ten najważniejszy telefon. Mamy syna!
...
Mały ma zaledwie 7 tygodni, więc to praktycznie noworodek. Jesteśmy w szoku, ale takim pozytywnym. Jutro spotkanie.
...
Nasze spotkanie w OA odbyło się w późnych godzinach. Ośrodek już praktycznie był wtedy nieczynny. Podczas gdy my (w obecnosci jednej z pań) zapoznawalismy się z papierami dziecka, ktoś z pracowników myśląc że już nikogo nie ma w budynku, pozamykal drzwi i uzbroił alarm. Oczywiście nie minęło dużo czasu jak alarm się włączył i za chwilę pojawiła się ochrona. Zanim pani im otworzyła to minęło sporo czasu, bo szukała kluczy. Skończyło się na wylegitymowaniu i tłumaczeniach. Ale było wesoło.
...
Wieczór spędziliśmy u jednych i drugich rodziców. I smsy poszły w ruch. :-)

Będzie zabawa! Będzie się działo! I nocy będzie mało...

5 komentarzy:

 1. Gratulacje!!!!!
  Nie bójcie się pytać. Pytajcie o wszystko co dotyczy maleństwa, o jego rb, o to czy mb piła alkohol w ciąży itd., o chorobach - wszystko to pomoże Wam w przyszłości pomóc i zrozumieć Wasze dziecko. Wiem to z doświadczenia;-)
  Wszystkiego dobrego dla Was!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Napiszę też tu, że bardzo, bardzo się cieszę, bardzo Wam gratuluję i zazdroszczę tych emocji, i tego, co Was czeka dziś. Jestem pewna, że pokochacie synka od razu. Pamiętam, jak to było u mnie, nigdy w życiu nie byłam tak szczęśliwa, tak wzruszona, ja wtedy, kiedy po raz pierwszy zobaczyłam naszego synka:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulację!! Czytam od dawna, czekałam razem z Wami. Bardzo się cieszę. My z mężem niedługo zaczynamy kurs. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje!!! Będzie pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jej. Przegapiłam wczoraj tak cudowną wiadomość. Synek. Synuś. Syneczek. Kochani gratuluję. Nareszcie się odnaleźliście.

  OdpowiedzUsuń