piątek, 13 maja 2022

Maj 2022

Rozwój dziecka

Nasz trzylatek na dobre pożegnał się z pieluchą (w nocy). Po prostu powiedział, że on już jest duży i nie chce pieluchy. Wpadka zdarzyła się raz, jak miał dużo bodźców w ciągu dnia. Jestem dobrej myśli.

W przedszkolu przygotowano kolejną ocenę rozwoju naszego przedszkolaka - większość w normie. Zwrócono jedynie uwagę na opóźniony rozwój mowy, niewyraźną mowę oraz na nieprawidłowe chwytanie kredki. Bez dramatu. Co ciekawe nie ma większego problemu z przyswajaniem języka obcego - chwyta słówka podobnie jak rówieśnicy.

Alergia względnie pod kontrolą. Syn jest na diecie eliminacyjnej ( produkty pochodzące od krowy oraz jajka) oraz bierze leki odczulające. Kontrola u alergologa co 2 miesiące. Jesienią planujemy powtórkę testów - najprawdopodobniej do alergii dołączyły jakieś pyłki. :-(Druga adopcja

Przekazaliśmy do Ośrodka zaświadczenie od psychologa i zaproszono nas ponownie na wizytę wstępną (+testy). Powiem szczerze, że po ostatnich przejściach ogarnia mnie wręcz paraliżujący strach przed testami. Ale musimy jakoś temu sprostać. Trzymajcie kciuki, żeby tym razem nie wyszły kwiatki...Brak komentarzy:

Prześlij komentarz